Sparing: Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 2:1

Zwycięstwem podopiecznych Grzegorza Sitka zakończył się sparingowy pojedynek z przemyską Polonią. W drużynie Orła zagrało aż 11 testowanych zawodników. Mecz podzielony został na 3 tercje, 30 minut każda.

Orzeł rozegrał mecz w składzie:

I tercja: Flak - Jarosz, Sierżęga, Sykała, Ostrzywilk - Zawodnik testowany 2, Zięba, Zawodnik testowany 1, Zawodnik testowany nr 3 - Walat, Słysz

II tercja: Zawodnik testowany 4 - Jarosz, Zawodnik testowany 5, Sierżęga, Tworzydło - Zawodnik testowany 7, Zawodnik testowany 9, Zawodnik testowany 8, Kojder - Walat, Zawodnik testowany 6

III tercja: Zawodnik testowany 10 - Jarosz (Zawodnik testowany 11), Sykała, Zawodnik testowany 5, Ostrzywilk (Tworzydło) - Zawodnik testowany 2 (Mokrzycki), Zawodnik testowany 1, Zawodnik testowany 8 (Zięba), Zawodnik testowany 7 (Słysz) - Walat (Białogłowski), Zawodnik testowany 9 (Struś)

Sędziował: Kamil Płoskoń (Przeworsk)

źródło: http://orzelprzeworsk.futbolowo.pl